מייקל הנדסה בע"מ- מוצרי גירוז נבחרים

מוצרי גירוז נבחרים

 מוצרי גירוז נבחרים
 

1. משאבת FZA -  מיועדת לאפליקציות בתעשייה הכבדה. למשאבה יש עד 12 יציאות, ומתאימה בין היתר לשימוש עם מחלקים פרוגרסיביים. ניתן לחבר את המשאבה למשאבת חבית להזנת גריז אוטומטית למיכל המילוי.

לחץ כאן לדף נתונים טכניים
לחץ כאן להוראות הפעלה

2. משאבת MultiPort – מתאימה לגירוז כלי צמ"ה. המשאבה בעלת עד 3 יציאות עליהן ניתן להרכיב יחידות שאיבה. המכלולים השונים תוכננו לעמידות בתנאי שטח קשים. ניתן לקבל את המשאבה עם טיימרר אינטגראלי לגירוז קצוב וקבוע ללא מגע אדם. 

לחץ כאן לקבלת דף נתונים טכניים

3. משאבת TTN – מתאימה הן לכלי צמ"ה והן למשאיות. המיכל המיוחד של המשאבה מונע כניסת לכלוך ומונע פגיעה במכלולים המגורזים. ניתן לקבל את המשאבה עם טיימר אינטגראלי לגירוז קצוב וקבוע ללא מגעע אדם. 

לחץ כאן לקבלת לקבלת דף מידע טכני

4. משאבת שמן / גריז קל SureFire – משאבה מודרנית זו מתאימה לאפליקציות תעשייתיות מגוונות. ניתן לגרז / לשמן עד 100 נק'. למשאבה Low level switch להגנה מרבית על המערכות המשומנות.  מימדיהה הקטנים של המשאבה מאפשרים גמישות מרבית בהתקנה.
לחץ כאן לקבלת לקבלת דף מידע טכני
לחץ כאן לקבלת הוראות הפעלה למשאבה

אפליקציות שכיחות

מוצרי הגירוז השונים של חברת BIJUR DELIMON  משמשים למגוון רחב של אפליקציות. ניתן ללחוץ על מגוון הלינקים להלן לשם קבלת דוגמאות להתקנות מוצלחות של מוצרי החברה.

 

אביזרי גירוז נלווים 

בנוסף למערכות גירוז אוטומטיות, חברת מייקל הנדסה משווקת מוצרי גירוז נלווים.

• אמפולות - האמפולות מוברגות ישירות על פטמות הגירוז. הקפיץ באמפולה בונה לחץ, וכאשר כמות הגריז במכלול המגורז  יורדת, גריז מוזן לתוך המכלול. האמפולות מתאימות למגוון אפליקציות לרבות מיסבים.

 

• משאבת חבית פניאומאטית -  מותקנת על גבי חבית הגריז ומופעלת באמצעות אוויר דחוס. מתאימה למגוון  שימושים לרבות   במתקנים מבודדים בהם לא ניתן להתקין מערכות אוטומטיות ולמוסכים.


• אביזרי צנרת לשימון וגירוז – חברתנו משווקת מגוון רחב של אביזרים למערכות שימון וגירוז: ניפלים,  דיזות, אינג'קטורים, צנרת, מסננים, מברשות שימון ועוד.

להורדת קטלוג טכני מלא של אביזרי צנרת לחץ כאן

• מגרזת חשמלית ידנית - מתאימה לגירוז נקודתי יעיל של פטמות גירוז. הערכה כוללת 2 סוללות ומטען 220VV. המגרזת מתאימה לקרטרידג' גריז סטנדרטי. המגרזת הסוללות והמטען ארוזים במזוודה קשיחה.

להורדת קטלוג מגרזת חשמלית ידנית לחץ כאן